Виберіть послугу

МУЛЬТИСПІРАЛЬНА КОМП’ЮТЕРНА ТОМОГРАФІЯ [KT] У «МЕД-ЕЛІТ», м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Наш центр обладнано сучасним мікродозовим мультиспірапльним комп’ютерним томографом, «SIEMENS» (НІМЕЧЧИНА), що є еталоном в діагностиці багатьох складних захворювань.

Спеціальні вбудовані програми дозволяють максимально знизити променеве навантаження та забезпечити високу швидкість та комфорт для пацієнта.

Обстеження проводиться на найновішому в Івано-Франківській області комп’ютерному томографі «Siemens Somatom Go.Now» останнього покоління, виробництва 2021 року. Виняткові інноваційні рішення, технологія LOW-DOSE дозволяє в рази зменшити променеве навантаження на пацієнта, безкомпромісна якість зображення та деталізація, експертна інтерпретація результатів обстеження – запорука максимально безпечної та достовірної діагностики!

Комп’ютерна томографія є сучасним та високоінформативним методом медичної діагностики який забезпечує ідеальну чіткість зображень, якість і швидкість тривимірного моделювання обстежуваної ділянки.

Система комп’ютерної томографії «SIEMENS» має механізм високошвидкісної ротації і блок швидкої реконструкції, що дозволяє в найкоротший час отримувати зображення високої якості.

Мультиспіральна КТ дозволяє виявляти патології на ранніх стадіях їх розвитку, своєчасно встановити діагноз та призначити лікування з подальшим контролем його ефективності, проводити динамічну оцінку розвитку захворювання у віддалених періодах.

Комп’ютерний томограф «Siemens Somatom Go.Now», дозволяє проводити найширший спектр досліджень як без контрасту, так і з інжекторним контрастним підсиленням, зокрема:

 • Дослідження опорно-рухової системи з можливістю створення тривимірних реконструкцій;
 • Дослідження головного мозку з можливістю створення тривимірних реконструкцій;
 • Дослідження органів грудної порожнини з можливістю створення тривимірних реконструкцій;
 • Дослідження кісток черепа;
 • Дослідження органів черевної порожнини з можливістю створення тривимірних реконструкцій;
 • Дослідження органів малого тазу; дослідження органів заочеревинного простору (нирок, мезентеріальних лімфовузлів);
 • Дослідження органів черевної порожнини (печінки, селезінки) з можливістю створення тривимірних реконструкцій.

Медичний центр «МЕД-ЕЛІТ» в м. Івано-Франківськ – це Ваша безпека та впевненість у найефективніших методах діагностики та лікування.

Медичний центр «Мед-Еліт»

Медичний Центр «Мед-Еліт» – це сучасна клініка, яка надає професійну медичну допомогу. Для нас є цінним якісний лікувально-діагностичний процес та досягнення максимально можливого позитивного результату.

Ми зібрали у своїх стінах команду висококласних спеціалістів, які не будуть байдужими до Вашої проблеми. Досвід лікарів та сучасне обладнання клініки стануть гарантією Вашого одужання та підвищення рівня життя.

Наша мета — зберегти та примножити довіру наших пацієнтів, стати для них не лише «швидкою допомогою», а й надійним другом, бути на боці пацієнта у процесі боротьби з недугою.

Кожного дня ми вдосконалюємося і працюємо над тим, щоб у стінах «Мед-Еліт» кожен пацієнт не тільки отримав медичну допомогу, а й відчував себе важливим!

Застосування новітніх технологій КТ обстеження дуже широке:

 • Медична діагностика головного та спинного мозку;
 • Оцінка стану хребта, кісткового апарату й суглобів при травмах та запальних процесах;
 • Неінвазивне дослідження коронарних артерій та серця;
 • Рання діагностика добро- та злоякісних новоутворень;
 • Захворювань черевної порожнини, тазу, грудної клітки тощо.

Обираючи сучасне 3D КТ на новітньому обладнанні «Siemens Somatom Go.Now» останнього покоління, виробництва 2021 року в Івано-Франківську в приватному медичному центрі «Мед-Еліт», Ви отримуєте можливість скористатися рядом переваг:

 1. Професіоналізм. Найновіше обладнання, висококласні спеціалісти – запорука ефективної діагностики й результатів, що викликають довіру. Не забувайте, що вам не потрібно нікуди ходити для того, щоб вам проаналізували результати і призначили лікування – усі необхідні для цього спеціалісти працюють у клініці.
 2. Безпека. Сучасний комп’ютерний томограф дає низьку дозу опромінення і дозволяє скоротити час обстеження.
 3. Можливості. Широкий спектр обстежень, висновки досвідчених спеціалістів, можливість створення 3D-реконструкцій, а також запис усього ходу обстеження на CD/DVD диск.

Бажаєте замовити дзвінок?

Швидкий запис
Години роботи :

Робочий час: 08:15 – 16:45
16:45 – 08:00 ( за попереднім записом )

Робочий час: 08:30 – 14:30

За попереднім записом