Виберіть послугу

УЛЬТРАЗВУКОВЕ ДОСЛІДЖЕННЯ У «МЕД-ЕЛІТ», м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Ультразвукове дослідження (УЗД) – це один із основних методів дослідження в медицині, який заснований на зчитуванні спеціальним датчиком ультразвукових хвиль, які по-різному відбиваються від тканин тіла і кордонів між тканинами. Спеціальний апарат обробляє отриману інформацію і виводить її у вигляді графічної картинки на екран. Такий метод практично не має протипоказань, не вимагає особливої підготовки і не займає багато часу.

Оскільки УЗД належить до інвазивних методів діагностики, у пацієнтів відсутні період реабілітації і ускладнення після процедури, що робить методику максимально доступною і досить поширеною в медицині.

Наскільки часто варто проходити планові огляди?

Щороку рекомендовано проходити профілактичні огляди жінкам і чоловікам у медичному центрі «Мед-Еліт» для виявлення патологій із боку репродуктивного здоров’я.

До таких оглядів входять:

  • УЗД для жінок. Раз на 6-12 місяців проходити УЗД органів малого таза, УЗД щитоподібної залози. До 40 років бажано кожного року проходити УЗД молочних залоз;
  • УЗД для чоловіків. Раз на 6-12 місяців в залежності від індивідуальних особливостей пацієнта слід проходити УЗД простати, УЗД мошонки, УЗД сечового міхура;
  • Рання діагностика допомагає виявити патології, коли їх можна ефективно лікувати.

Симптоми, через які рекомендовано робити УЗД?

УЗД внутрішніх органів потрібно робити, якщо ви відчуваєте постійні тривожні симптоми:

  • Біль у нижній частині живота (гінекологічне УЗД, УЗД органів малого таза);
  • Біль в області пупка (УЗД черевної порожнини);
  • Часте сечовипускання, біль у попереку (УЗД нирок та сечового міхура);
  • Неприємні відчуття в області серця (ехокардіографія);
  • Біль при ходінні (УЗД кульшового суглоба);
  • Сильний біль у кінцівках, обмеженість рухів рук  та ніг.

Також лікар може призначити УЗД за відсутності больових симптомів, але за наявності інших ознак хвороби, наприклад, призначається УЗД щитоподібної залози, УЗД нирок, УЗД серця, тощо.

Що показує  УЗД та навіщо його проводити?

УЗД – метод дослідження, який засновано на дії ультразвукових хвиль. Вони допомагають відобразити на моніторі стан внутрішніх органів та побачити візуально, які саме процеси з ними відбуваються.

Пацієнти часто запитують: як часто можна робити УЗД? Насправді жодних обмежень для цього дослідження немає. Ультразвукові хвилі цілком безпечні для організму на відміну від рентгенівського випромінювання. Тому робити УЗД можна стільки разів, скільки це необхідно. Навіть вагітним жінкам дозволяється робити УЗД частіше ніж 3 рази на різних термінах виношування, якщо  в цьому є потреба.

УЗД виявляється корисним не тільки при планових оглядах, а й при гострих станах. Воно допомагає швидко встановити причину болю та розпочати вчасно лікування.

Рекомендації для пацієнтів при підготовці до УЗД.

ДОСЛІДЖЕННЯ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ у медичному центрі «Мед-Еліт».

Для ефективного проходження дослідження черевної порожнини необхідно приходити на процедуру з порожнім шлунком (до процедури за 5-6 годин нічого не їсти).

ДОСЛІДЖЕННЯ ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ, СЕЧОВОГО МІХУРА у медичному центрі «Мед-Еліт».

Для ефективного проходження дослідження передміхурової залози та сечового міхура необхідно, щоб сечовий міхур був наповнений.

ДОСЛІДЖЕННЯ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ у медичному центрі «Мед-Еліт».

Дослідження молочних залоз проводиться до 10 дня менструального циклу (але, за наявності гострих станів, УЗД проводиться в будь-який день циклу). Для жінок від 30 років лікарі рекомендують проходження мамографії.

Медичний центр «Мед-Еліт» в м. Івано-Франківськ, формує новий імідж сучасної приватної медицини, впроваджуючи єдині стандарти лікування світового рівня.

Записуйтеся на консультацію просто зараз.

Ваше здоров’я-наш пріоритет.

Медичний центр «Мед-Еліт»

Медичний Центр «Мед-Еліт» – це сучасна клініка, яка надає професійну медичну допомогу. Для нас є цінним якісний лікувально-діагностичний процес та досягнення максимально можливого позитивного результату.

Ми зібрали у своїх стінах команду висококласних спеціалістів, які не будуть байдужими до Вашої проблеми. Досвід лікарів та сучасне обладнання клініки стануть гарантією Вашого одужання та підвищення рівня життя.

Наша мета — зберегти та примножити довіру наших пацієнтів, стати для них не лише «швидкою допомогою», а й надійним другом, бути на боці пацієнта у процесі боротьби з недугою.

Кожного дня ми вдосконалюємося і працюємо над тим, щоб у стінах «Мед-Еліт» кожен пацієнт не тільки отримав медичну допомогу, а й відчував себе важливим!

Бажаєте замовити дзвінок?

Швидкий запис
Години роботи :

Робочий час: 08:15 – 16:45
16:45 – 08:00 ( за попереднім записом )

Робочий час: 08:30 – 14:30

За попереднім записом