Виберіть послугу

УРОЛОГІЯ У «МЕД-ЕЛІТ», м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Урологія – це напрям медицини, який займається хворобами сечостатевої системи.

Лікар-уролог в медичному центрі «МЕД-ЕЛІТ» спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань сечовидільної системи чоловіків і жінок (нирок, сечоводів, сечового міхура і сечовипускного каналу), чоловічих статевих органів і чоловічого безпліддя. Одним з пріоритетних напрямів є також діагностика та лікування сечокам’яної хвороби.

Медичний центр «Мед-Еліт»

Медичний Центр «Мед-Еліт» – це сучасна клініка, яка надає професійну медичну допомогу. Для нас є цінним якісний лікувально-діагностичний процес та досягнення максимально можливого позитивного результату.

Ми зібрали у своїх стінах команду висококласних спеціалістів, які не будуть байдужими до Вашої проблеми. Досвід лікарів та сучасне обладнання клініки стануть гарантією Вашого одужання та підвищення рівня життя.

Наша мета — зберегти та примножити довіру наших пацієнтів, стати для них не лише «швидкою допомогою», а й надійним другом, бути на боці пацієнта у процесі боротьби з недугою.

Кожного дня ми вдосконалюємося і працюємо над тим, щоб у стінах «МЕД ЕЛІТ» кожен пацієнт не тільки отримав медичну допомогу, а й відчував себе важливим!

Звертатися до уролога потрібно у таких ситуаціях:

– біль при сечовипусканні;
– рідке або занадто часте сечовипускання;
– зміна кольору або запаху сечі;
– нетримання сечі;
– наявність крові або гною в  сечі або еякуляті;
– почервоніння, свербіж, дискомфорт в ділянці чоловічих статевих органів;
– біль у паховій зоні та в попереку;
– больові відчуття під час або після статевого акту.

Також до уролога пацієнта може направити сімейний лікар при явищах інфекції та запалення органів сечостатевої системи (пієлонефрит, цистит, простатит та ін.), при виявленні каменів в нирках, для уточнення діагнозу та лікування еректильноі дисфункції, безпліддя та інших.⠀

Відвідувати лікаря-уролога слід і в тому випадку, якщо вас нічого не турбує – консультації урологів проводяться в рамках профілактичного медичного огляду.

Первинний прийом уролога проходить в спеціально адаптованому кабінеті, де лікар проведе Ваше опитування та збирає анамнестичні дані, вивчає результати досліджень, якщо такі вже були виконані, та призначає додаткові діагностичні процедури у разі потреби (УЗД, лабораторні тести, КТ тощо). Медичний центр забезпечує проведення широкого спектру діагностичних методів для постановки точного діагнозу та призначення лікування нашими фахівцями. Ми проводимо як консервативне лікування (призначення медикаментів, лікувальних процедур тощо). Так і оперативні втручання при таких захворюваннях, як гідроцеле, варикоцеле, фімоз, парафімоз, френулотомія, кондиломи, папіломи тощо.

Після проведеного консервативного чи оперативного лікування, Ви отримуєте супровід лікаря на період реабілітації і до повного одужання.

Медичний центр “Мед-Еліт” в м. Івано-Франківську забезпечить послуги в зручний для Вас час і без черг з повною конфіденційністю.

Пластика вуздечки – операція по розтину вуздечки крайньої плоті статевого члена з подальшим її поздовжнім ушиванням, з метою подовження короткої вуздечки. Тривалість оперативного втручання до 30 хв., під місцевим знеболенням.

Показання до операції Френулотомія (Френулопластика).

 • Коротка вуздечка крайньої плоті;
 • Надрив, розрив вуздечки під час статевого акту;
 • Почуття натягу в області вуздечки під час ерекції;
 •  Рубцеві зміни, що утворилися після надриву вуздечки;
 •  Прискорене сім’явиверження, пов’язане з короткою вуздечкою;
 • При багаторазових розривах вуздечки, утворюється рубцева тканина в результаті вуздечка не збільшуються, а стає ще коротше. 

Довірте рішення цієї делікатної проблеми фахівцям!

Операція Пластика вуздечки виконується досвідченим лікарем  урологом-хірургом, в стерильній операційній, оснащеній усім необхідним хірургічним інструментарієм. Може бути рекомендована пацієнтам будь-якого віку, за показаннями. 

Реабілітаційний період триває близько 10 днів. Пластика вуздечки – малоінвазивна операція, після якої пацієнт одразу повертається до повсякденного життя.

Пластика вуздечки – Френулотомія проводиться у медичному центрі «Мед-Еліт» за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Довженка, 55.

ВАЗЕКТОМІЯ – найефективніший метод контрацепції.

Що таке вазектомія?

Вазектомія – це хірургічна процедура постійної чоловічої контрацепції. Під час процедури чоловічі сім’явиносні протоки перев’язують і перетинають, щоб запобігти потраплянню сперматозоїдів в уретру, і тим самим запобігти заплідненню при статевому акті.

Вазектомія у медичному центрі «Мед-Еліт» є найбільш ефективною постійною формою контрацепції, що доступна для чоловіків.

Перш ніж Ви вирішите зробити вазектомію,
потрібно прийти до уролога на первинний прийом.

Первинний прийом уролога передбачає ретельний збір анамнезу та огляд.

Лікар поцікавиться Вашими обставинами. Швидше за все, Вас візьмуть на операцію, якщо Ваш вік більше 30 років і у Вас є діти.

В окремих випадках необхідно надати довідку нарколога-психіатра, згоду родичів, і, можливо, результати консультації інших фахівців у письмовому вигляді.

Кондиломи уретри – це в більшості випадків доброякісні новоутворення у просвіті сечівника. Кондиломи є різними за своєю будовою та гістологічним типом. 

Зазвичай занепокоєння про наявність порушень пов’язане зі зміною напору струменя. Пацієнти помічають «роздвоєння», розбризкування, зміну напряму. Кондиломи створюють ризик вторинного інфікування, перекриття просвіту уретри, тому рекомендується їх видалення.

Видалення кондилом у сечівнику здійснюється за рядом показань:

 • Великі за розміром утворення;
 • перекриття просвіту уретри більш ніж на 1/3;
 • зміна характеру струменя;
 • неприємні відчуття в момент сечовипускання.

Незважаючи на ризики ускладнень, пов’язаних з кондиломами, лікарі починають із консервативних методів та спостерігають за новоутворенням. Видалення кондилом є безпечним, але має протипоказання. Зазвичай обмеження щодо хірургічного видалення відносні.

Як підготуватися до видалення кондилом в медичному центрі «Мед-Еліт»?

Видалення кондилом уретри у чоловіків і жінок є сферою діяльності лікарів-урологів, хірургів. Операція вимагає підготовки пацієнта, а об’єм хірургічного втручання залежить від локалізації наросту, кількості новоутворень у просвіті сечівника. 

Під час підготовки до операції пацієнту призначають:

 • аналіз крові (розгорнутий біохімічний, загальний, КЩС, ВІЛ, СНІД, вірусні гепатити);
 • аналіз на ВПЛ (вірус папіломи людини) в уретрі;
 • аналіз сечі (ОАМ, за Нечипоренком та інші тести при необхідності);
 • ЕКГ за необхідності наркозу.

При обтяженому клінічному анамнезі може знадобитися консультація профільних фахівців. Діагноз про наявність уретральних кондилом встановлюється на підставі даних огляду, пальпації, УЗД, уретроскопії. Видалення кондилом в уретрі у чоловіків та жінок у медичному центрі «Мед-Еліт» проводиться в умовах суворої анонімності. Ніхто не дізнається, що ви звернулися для лікування. Записуйтесь на консультацію і  ми вирішимо Вашу проблему у найкоротший термін

Циркумцизія (або хірургічне обрізання) –  повне видалення крайньої плоті чоловічого статевого члена. Процедура безболісна, виконується під місцевою анестезією.

Обрізання дозволяє пацієнтові позбутися від можливих неприємних больових відчуттів, а також значно знизити ризик зараження інфекціями, що передаються статевим шляхом.

Переваги обрізання крайньої плоті

 •         зниження ризику інфікування статевого партнера Вірусом папіломи людини;
 •         зниження ризику розвитку плоскоклітинного раку статевого члена;
 •         зниження ризику інфекційних захворювань сечовидільної системи приблизно на 90%;
 •         зниження ймовірності зараження генітальним герпесом, ВІЛ.

Етапи проведення процедури в медичному центрі «Мед-Еліт».

Першим етапом є підготовка. Перед обрізанням проводиться опитування і огляд пацієнта та визначення можливих протипоказань до операції.

Необхідно виконати лабораторні та інструментальні діагностичні дослідження: ЗАК, ЗАС, аналіз на рівень цукру в крові, коагулограма, БАК, ЕКГ, група крові та резус-фактор. Кожен пацієнт перед операцією отримує консультацію фахівця з відповідями на всі запитання. Бувають випадки, коли операція може і не знадобитися.

Зміни, які відбуваються в організмі під час проходження курсу:

– Розширення кровоносних судин – покращує відтік лімфи і кровообігу, стимулює в залозі відновлювальні процеси. Поліпшення кровотоку сприяє швидкому поширенню, проникненню і рівномірному розподілу лікарських речовин.

– Збільшення обсягів надходження в тканини простати поживних речовин і кисню, що підсилює відновні процеси.

– Виділення простатичного соку – один з найважливіших плюсів при лікуванні простати масажем. Виділення соку запобігає можливому застою простатичного секрету, внаслідок цього підвищується і нормалізується тонус залози.

– При виділенні простатичного секрету відбувається відтік хвороботворних мікроорганізмів. При лікуванні простатиту це дуже важливо, тому що таким шляхом можна значно скоротити терміни лікування. Спостерігається значне покращення потенції.

Курс масажу простати передбачає 8-10 процедур, які проводяться через день. Як правило, після 5 сеансу спостерігаються позитивні результати. Повторний курс проводиться через три тижні після завершення першого курсу, він необхідний для закріплення та закінчення лікування.

Не варто лякатися процедури, адже основне завдання лікаря-уролога запобігти важким наслідкам хвороби та вилікувати з найбільш позитивним результатом.

Масаж простати підсилює і прискорює медикаментозне лікування у кілька разів. Ми допоможемо подбати про Ваше чоловіче здоров’я. 

Записуйтеся на консультацію до лікаря-уролога медичного центру «Мед-Еліт» просто зараз.

Бажаєте замовити дзвінок?

Швидкий запис
Години роботи :

Робочий час: 08:15 – 16:45
16:45 – 08:00 ( за попереднім записом )

Робочий час: 08:30 – 14:30

За попереднім записом