Виберіть послугу

ДИСТАНЦІЙНА ЛІТОТРИПСІЯ У «МЕД-ЕЛІТ», м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Дробимо камені в нирках за один візит, без госпіталізації та наркозу. Тривалість процедури до 60 хвилин. Отримуйте найвищу якість обслуговування у сучасному медичному центрі «Мед-Еліт».

Наш центр пропонує швидке та безболісне вирішення проблеми сечокам’яної хвороби за допомогою передових технологій. У медичному центрі «Мед-Еліт» працюють досвідчені спеціалісти, які позбавили каменів понад 12 000 пацієнтів та використовується найновіший літотриптор Dornier Compact Sigma (Dornier MedTech, Німеччина) в Західній Україні (2021 року випуску).

Дистанційна літотрипсія (дроблення каменів) є “золотим стандартом” лікування сечокам’яної хвороби у всьому світі.

Суть методу заснована на генерації акустичної ударної хвилі за допомогою спеціального апарату – літотриптора. Ударна хвиля концентрується в одній точці – фокусі, де її енергія максимальна. Під дією серії імпульсів ударної хвилі камінь руйнується на велику кількість дрібних фрагментів.

Переваги для пацієнта беззаперечні тому, що дроблення каміння відбувається всередині сечовивідних шляхів без розрізу, анестезії та необхідності госпіталізації в стаціонар, тобто пацієнт одразу після сеансу їде до дому та отримує лікування, спрямоване на самостійне відходження фрагментів з сечовивідних шляхів. Метод дозволяє проводити дроблення каменів розташованих в нирках і сечоводах розміром до 3см, однак показання до дроблення визначаються індивідуально.

Переваги дистанційної літотрипсії у медичному центрі «Мед-Еліт»!

Процедура проводиться під ультразвуковим наведенням, що дає беззаперечні переваги:

  • Завдяки літотриптору 2021 року випуску за один візит клієнт отримує результат, на відміну від аналогів попередніх поколінь(для позитивних змін потрібно 4-6 сеансів);
  • Відсутність іонізуючого опромінювання пацієнта та лікаря, яке є при рентген-наведенні на камінь;
  • Можливість локалізації та дроблення рентген-прозорих каменів (яких менше 15%), що в рази збільшує ефективність пошуку каменю;
  • Постійний динамічний моніторинг забезпечує кращий контроль лікарем процесу дроблення каменю;
  • Краща оцінка фрагментації та краща роздільна здатність зображення порівняно з рентген-наведенням. Лікар чітко бачить контури та виконує точніші дії, що в свою чергу зменшує час на виконання маніпуляції.

Відзняли для вас принцип роботи Літотрипсії

Багато наших клієнтів після проходження процедури кажуть, що ніколи не думали про те, що видалення каменів може бути настільки безболісним та легким.

Це справді так, адже дистанційна літотрипсія під ультразвуковим контролем – це найновіший світовий стандарт у боротьбі з каменями в нирках та сечовивідних шляхах.

Робіть важливий крок для покращення Вашого здоров’я просто зараз.

Медичний центр «Мед-Еліт» – це Ваша команда висококласних спеціалістів, яка вчасно попередить, діагностує та вилікує.

Медичний центр «Мед-Еліт»

Медичний Центр «Мед-Еліт» – це сучасна клініка, яка надає професійну медичну допомогу. Для нас є цінним якісний лікувально-діагностичний процес та досягнення максимально можливого позитивного результату.

Ми зібрали у своїх стінах команду висококласних спеціалістів, які не будуть байдужим до Вашої проблеми. Досвід лікарів та сучасне обладнання клініки стануть гарантією Вашого одужання та підвищення рівня життя.

Наша мета — зберегти та примножити довіру наших пацієнтів, стати для них не лише «швидкою допомогою», а й надійним другом, бути на боці пацієнта у процесі боротьби з недугою.

Кожного дня ми вдосконалюємося і працюємо над тим, щоб у стінах «Мед-Еліт» кожен пацієнт не тільки отримав медичну допомогу, а й відчував себе важливим!

Бажаєте замовити дзвінок?

Швидкий запис
Години роботи :

Робочий час: 08:15 – 16:45
16:45 – 08:00 ( за попереднім записом )

Робочий час: 08:30 – 14:30

За попереднім записом