Одна з кращих мед клінік на думку Galka.if.ua

Одна з кращих мед клінік на думку Galka.if.ua

Одна з 1 кращих мед клінік на думку Galka.if.ua

1. Медичний центр «Мед-Еліт»

Медичний центр «Мед – Еліт» – один із передових і високотехнологічних центрів не тільки в Івано-Франківську, але й у цілій Україні. Із світовими стандартами роботи, у «Мед – Еліт» готові допомагати не тільки франківчанам, а також жителям інших обласних центрів.
Тут зібрали у своїх стінах команду висококласних спеціалістів, досвід лікарів та сучасне обладнання клініки. Це є гарантією Вашого одужання та підвищення рівня життя.

2. нашою метою є надати висококласну допомогу

«Нашою метою є збереження та примноження довіри пацієнтів, стати для них не лише «швидкою допомогою», а й надійним другом, бути на боці пацієнта у процесі боротьби з недугою», – говорить лікар-уролог та кандидат медичних наук – Стасюк Тарас Володимирович.
У медичному центрі «Мед – Еліт» надаються послуги: УЗД експертного класу, Комп’ютерна томографія, Центр дистанційної літотрипсії, Лабораторія – всі види лабораторних досліджень. Пріоритетними напрямками медичного центру «Мед – Еліт» є урологія, гінекологія, хірургія, також тут здійснюється прийом пацієнтів лікарями інших суміжних спеціалізацій.

Як поступати і що робити у таких випадках?
Тарас Володимирович Стасюк говорить:
«Наш центр пропонує швидке та безболісне вирішення цієї проблеми за допомогою сучасних технологій. В медичному центрі «Мед – Еліт» працюють досвідчені спеціалісти, які позбавили каменів понад 12 000 пацієнтів та використовується найновіший літотриптор Dornier Compact Sigma (Dornier MedTech, Німеччина) в Західній Україні (2021 року випуску).
Дистанційна літотрипсія (дроблення каменів) є “золотим стандартом” лікування сечокам’яної хвороби у всьому світі.

Дистанційна літотрипсія (дроблення каменів) є “золотим стандартом” лікування сечокам’яної хвороби у всьому світі.
Для комфорту та ретельного догляду пацієнта в медичному центрі діє денний стаціонар, який відповідає всім нормам.
Більш детально зупинимося на процедурі дистанційної літотрипсії. Багато людей зіштовхуються із проблемами сечокам’яної хвороби і шукають способи ефективного видалення каміння з нирок та сечоводів.

Суть методу заснована на генерації акустичної ударної хвилі за допомогою спеціального апарату – літотриптора. Ударна хвиля концентрується в одній точці – фокусі, де її енергія максимальна. Під дією серії імпульсів ударної хвилі камінь руйнується на велику кількість дрібних фрагментів.
Переваги для пацієнта беззаперечні, тому що дроблення каміння відбувається всередині сечовивідних шляхів без розрізу, анестезії та необхідності госпіталізації в стаціонар, тобто пацієнт одразу після сеансу їде до дому, і отримує лікування, спрямоване на самостійне відходження фрагментів з сечовивідних шляхів. Метод дозволяє проводити дроблення каменів розташованих в нирках і сечоводах розміром до 3см, однак показання до дроблення визначаються індивідуально».

2. нашою метою є надати висококласну допомогу

3. Для фахівців «МЕД ЕЛІТ»

Для фахівців «Мед – Еліт» є цінним якісний лікувально-діагностичний процес та досягнення максимально можливого позитивного результату. Тут поєднали сучасні технології та досвід для того, щоб Ви почувалися безпечно та комфортно.

Стаття з сайту Galka.if.ua – Люди та події Івано-Франківська. Електронна інформаційно-пізнавальна газета про новини рідного міста, його жителів та їх життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *