Вже в 2 про нас на ТБ – «Ділові вісті – Галичина»

Вже в 2 про нас на ТБ – «Ділові вісті – Галичина»

Новітні технології та беззаперечний досвід, в Івано-Франківську працює медичний центр “Мед – Еліт”

У нас два основних напрямки, це урологія та гінекологія, персонал, який працює виключно у нашій приватній інфраструктурі, а також має ще додаткову роботу в державних структурах, весь персонал зацікавлений в тому, щоб допомогти пацієнтам, ми повинні розуміти, що людина приходить до нас вже з певною проблемою, кожен пацієнт отримує виключно високоякісну мед наш персонал – це наша гордість.

Стасюк Ірина Любомирівна – Керівник медичного центру Мед – Еліт

Вже в 2 про нас на ТБ - «Ділові вісті - Галичина»

Медичний Центр «Мед-Еліт» – це сучасна клініка, яка формує новий імідж сучасної приватної медицини, впроваджуючи єдині стандарти лікування світового рівня.

У медичному центрі “Мед – Еліт” роблять УЗД експертного класу, комп’ютерну томографію та всі види лабораторних досліджень, на пацієнток чекають гінекологи з багаторічним досвідом.
Гінекологічний кабінет обладнаний всіма препаратами та всіма інструментами, які необхідні в першу чергу для профілактичних оглядів, тому що профілактика це основне, щоб забезпечити відсутність захворювань.
У нас працюють 3 лікарі – гінекологи, всі вони мають вищу категорію, у нас проводиться кольпоскопія, є радіо хвильові методи лікування патології шийки матки.
Завдяки унікальній процедурі дистанційної літотрипсії у “Мед – Еліт” швидко та майже безболісно розв’язувати проблеми сечокам’яної хвороби без хірургічного втручання.

Переваги процедури дистанційної літотрипсії в тому, що людина не потребує в госпіталізації в стаціонар, не потребує введення наркозу чи введення будь – яких інструментів в організм, людина приходить, ми діагностуємо хворобу пацієнта, проводиться процедура дистанційної літотрипсії.
Працюємо ми під ультразвуковим наведенням, іншими словами немає опромінення для пацієнта та лікаря, процедура постійно здійснюється під постійним ультразвуковим контролем, тобто ми бачимо, що відбувається та в реальному часі корегуємо, процедура триває протягом 45 хв, після чого пацієнт встає та своїми ногами йде додому п’є кілька видів таблеток і на тому історія з його каменем поступово розчиняється.
Для комфорту пацієнта в мед центрі діє денний стаціонар, затишок, високоточне обладнання та професіонали своєї справи, в “Мед – Еліт” є все для профілактики та збереження вашого здоров’я.

Вже в 2 на ТБ – «Ділові вісті – Галичина», знято відеорепортаж про наш медичний центр, відеоматеріал взято з офіційного ютуб каналу – Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина» – Телеканал «Галичина» сьогодні – це єдиний на теренах Івано-Франківщини телевізійний канал. “Мед Еліт – Ділові вісті – Галичина”

0 0 лайків
Рейтинг
Підписатися
Сповістити про
0 Відгуки
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі відгуки